3 Загальні бар'єри на шляху до написання та шляхи їх подолання

Один простий трюк, який перетворив якість та кількість мого письма

Фото ввічливості @ y.mokashi в Instagram

Що ти вважаєш гіршим? Терор порожньої сторінки або переповнений набір ідей без виходу? Письменники часто страждають від блоку письменника. Не я. Я ловлю ідеї швидше, ніж застуджуюсь.

Вони впадають у мою свідомість під час сну і неспання. Фрагменти натхнення з’являються під душем або там, коли я гуляю по сусідству. Ескізи речень грають повторно на моїх навушниках, перериваючи моє безцільне перегляд і прокручування. Люди та місця з’являються, щоб з'єднати давно забуті спогади, які ведуть мене до епіфаній.

Більшість письменників вбивали б за цей рівень продуктивності, але у мене є три загальні проблеми, які більшість письменників, особливо жінки, зрозуміли б інтуїтивно:

• Повна робота
  • Повнорозмірна сім'я
  • Велика купа ТБР книг

Якесь поєднання споживає весь мій доступний час та енергію. І я спокуса перенести писання на задній пальник (і це часто роблю). Часу, критичного інгредієнта, необхідного для обдумування та відшліфування кожного яскравого блискучого самородка ідеї та створення цілісного, чесного твору, який варто ділитися, завжди не вистачає.

На початку цього року я знайшов просту хитрість, щоб збільшити свій творчий результат.

Мій секрет - Зміна мислення.

Застосування цього секрету до кожного з моїх бар’єрів мало дивовижний вплив на якість та кількість мого письма протягом останніх трьох місяців.

Три способи перетворити ваші перешкоди на дивовижні результати

Робота на повний робочий день

В останній статті в The Guardian, "Брудна таємниця: ти можеш бути письменником лише тоді, коли ти можеш собі цього дозволити", письменниця Лінн Штегер Сильний дає зрозуміти, що з або без допомоги подружжя або громади, що підтримує, вважаючи, що Прожитковий мінімум, що виплачується творчим людям, існує "дуже реальний і кістково глибокий страх не знати, як ти будеш жити з місяця в місяць".

Як підготовлений учений, я працював безперервно понад двадцять п’ять років, рішення, яке підтримувало мене платоспроможним та здоровим. Так, моя робота горить через мої години неспання і фізично виснажує мене, але впевненість у регулярному доході дозволяє моєму розуму вільно бродити через ідеї і дозволяє мені вибрати те, що я хочу написати. Оскільки моя «справжня робота» не пов’язана з написанням письма, я можу підійти до свого написання з новою точки зору.

Зміна розуму - розраховуйте мою роботу як благо, а не перешкоду.

Дія - розширте можливості написання на всі наявні часові інтервали, якими б крихітними не були. Я пишу швидкі контури у поїзді, коли їду на роботу, я закладку статей, які мені потрібно навести, а іноді пишу ще довші твори, які майже готові до публікації.

Вплив - Я написав близько 10 000 слів за останні три місяці.

Фото Дена Голда на знімку

Повнорозмірна сім'я

Я вперше почав писати, коли моя старша дочка була малюком. Вона закінчить коледж через пару місяців. Молодший - підліток. Вони обидва живуть вдома. Там є і чоловік. Організація хаосу сімейного життя вимагає постійної уваги, тонкої настройки та мікроменеджменту, відповідальності, яка з якихось причин лягає на мене.

У роботі "Жіноча робота - особисте врахування праці, материнства та привілеїв" журналістка та письменниця Меган Стек, опинившись впорядкованій "безпосередністю побутового життя та відчаєм маленьких людей", обговорює вплив материнства на свої плани на написати книгу.

Очевидна прихована невидимість причина, коли жінки не писали романів, не командували арміями, не банкрутували, не розвідували, не досліджували і не малювали з такою ж швидкістю, як чоловіки, тому що жінки виконували всю роботу цілодобово протягом століть .

Іноді мене занурюють деталі домашнього життя. Але хороша річ у написанні особистих рефератів полягає в тому, що моє гуде домочадце дає натхнення для мого написання. Більшість моїх історій випливають із якогось анекдоту, досвіду чи взаємодії з членами моєї родини.

Зміна розуму - Подумайте про мою сім'ю як корм для мого письма, а не на перешкоду.

Дія - використовуйте кожен епізод ранкового божевілля в будній день, кожну цікаву бесіду за вечерею, кожну штучну пасу, щоб розгорнути мої нариси. Короткі записки нагадувань, які пишуть, щоб ці дорогоцінні дрібниці життя не загубилися.

Вплив - Більше трьох статей, опублікованих у різних друкованих та цифрових журналах за останні три місяці.

Купа книг для читання

Мій сховище TBR сидить біля мого ліжка, іноді як акуратно влаштована піраміда, у інших, як купа уламків, і знущається з мене. Іноді вона з’являється в різних місцях навколо будинку, як розкидане сміття, щоб переслідувати мене.

Я підбираю збірку новел, сподіваючись на швидке прочитання. Незабаром його заміняє новела, яку треба «прочитати» з інтригуючою передумовою. Відвідування бібліотеки призводить до більш цікавих назв, і в рідкісних випадках хтось передає мені своє нещодавно прочитане з настійною рекомендацією. Стільки читати, так мало часу писати, говорить трохи голосу, той, що потурає зволіканню. Я розривається між читанням і письмом.

Це заспокоєння знайти цитату Мадлен Л'Енгл

Ви не можете бути письменником, якщо не читач. Саме великі письменники вчать нас писати.

Зміна розуму - Подумайте про читання як вид письма.

Дія - читання дає мені інструменти, ідеї, а головне, словниковий запас для написання. Навчання читання неминуче супроводжується потоком письма. І моє написання протікає більш плавно, як тільки на сцені встановлено все читання, що передувало йому. Навіть якщо нові ідеї не прийдуть, я завжди можу написати огляд книги!

Вплив - Моє написання поглибилося в більш тривалі, сильніші фрагменти, що стосуються важливих для мене предметів.

Виготовлення перемикача

Після місяців зволікання та втрати виправдань за те, що я не досягнув своїх цілей, я знайшов цей простий трюк, щоб збільшити свій творчий результат.

Здійснюючи просту зміну настрою, я перейшов з режиму скарги на вдячний, один крок, який дозволив мені працювати в рамках обмежень мого життя і допоміг мені зробити інтенсивний зміст у моєму написанні, як якісно, ​​так і кількісно.

Ранджані Рао, вчений і письменник, родом з Мумбаї, значну частину свого життя провів у США, а зараз живе в Сінгапурі зі своєю родиною. Вона є співзасновницею Story Artisan Press. Приєднуйтесь до її інформаційного бюлетеня для останніх публікацій про читання, письмо, подорожі, батьківство та перебування вдома у світі.