5 порад щодо створення бізнесу в Інтернеті

Почати інтернет-бізнес нелегко. Мине певний час, щоб зрозуміти, що це правильне рішення для вас. Я мав задоволення відкрити два онлайн-бізнеси. Перший - це робота з дому. Що вимагає багато набору, тому що якщо ніхто не працює, рекрутер не заробляє грошей. Я зайнявся цим бізнесом без плану, що не рекомендується. Думка, планування та розгляд приймають великі рішення. Відкриття та ведення інтернет-бізнесу - одне з таких важливих рішень. Були часи, коли я відчував, що здавався. Всередині мене було щось, що постійно натискало на мене, щоб відкрити тренерський бізнес, який дасть мені більше виконання та надії. З тренерським бізнесом я знаю, що це буде успіхом, як я це бачу і вірю, що це станеться.

В управлінні двома підприємствами я допустив помилки і багато чому навчився. Я збираюся дати кілька порад, які допоможуть створити успішний фундамент та бізнес. У бізнесі будуть емоційні злети і падіння. З надією та сподіванням ці емоції будуть подолані.

1. Якщо ви не плануєте, то ви плануєте провалитись

Планування має важливе значення для успішного бізнесу. Якщо ви хочете бути офіційними, тоді складіть бізнес-план, але вам не потрібно мати офіційний бізнес-план - але все одно вам потрібен план. «Люди розглядають бізнес-план як домашнє завдання, якого вони не хочуть робити, але планування допомагає мені - який би я не був успіх», - каже Тім Беррі, голова компанії «Пало Альто Софтерс», яка виробляє програмне забезпечення для бізнес-планування, і автор програми «План-Ас» -Ви-го бізнес-план.

Планування - це публікації в соціальних мережах, оновлення та щотижнева реєстрація з собою. Реєстрація бізнесу у федеральному та державному уряді є надзвичайно важливою. Також відкрийте банківський рахунок для прогнозованих коштів.

2. Турбуючись про дрібниці

Вам не потрібно турбуватися про речі, якими ви не можете керувати, як, з чого починати, коли ви вперше починаєте. Важливо пам’ятати - почати. Як новий підприємець, ви не все будете знати. Щоб пройти цю дорогу, потрібен час. Вийдіть і зробіть те, що вважаєте правильним, і зробіть необхідні виправлення на цьому шляху.

3. Бути експертом

У підприємницькому світі ви є експертом на основі свого досвіду. Що дає вам все необхідне для відповідей у ​​обраній вами області. Це суперечить усьому, чого ми навчилися знаходитись у корпоративному середовищі. Що говорить нам, що ми повинні мати ступінь, сертифікацію та практичний досвід. Насправді для зростання вашого бізнесу необхідне постійне зростання. Ви будете продовжувати вчитися: В будь-якому разі носіть етикетку "експерт" та зобов'язуйтесь до себе.

4. Страх

Ви повинні керувати своїми емоціями протягом усієї підприємницької подорожі. Вас не можуть перебороти свої емоції, але, швидше, обов'язково ви керуєте тим, як почуваєтесь і думаєте. Якщо цього не зробите, ви відмовитеся жити тим життям, яке прагнете жити. Ми робимо підприємницькі зусилля, щоб вирости до необмеженого потенціалу. Залучайте людей, які перебувають у тій же місії, що і ми, щоб мати свободу, яку ми бажаємо.

5. Управління інвестиціями

Поводження з грошима може стати дуже важким. Відстеження всіх витрат необхідно для виконання всіх зобов’язань. Ви багато зможете зробити надійні інвестиції, знаючи, що буде прибуток - якщо не зараз, то незабаром. Це стає важким боєм, але чим більше ви вкладете, тим більше вийдете. Послідовність є ключовим у всьому, що ви робите; всі дрібниці, які ви робите день у день, виведуть вас на наступний рівень.